15. Ruce s motýlem
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 13 cm, výška: 18 cm, rámování: 29 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 19:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč