Rybář na moři

Rámováno ve zlaceném ozdobném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 15 cm, rámování: 26 x 37 cm

Konec dražby: 02.08.2021 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč