15. Rybaření v peřejích

Akvarel na papíře. Signováno vlevo dole monogramem ESM, datováno 1888
Technika: akvarel, datace: 1888
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 35,5 x 45 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:07 SEČ

Zbývá: 5d 20h 54m 22s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč