15. Rybaření v peřejích
Akvarel na papíře. Signováno vlevo dole monogramem ESM, datováno 1888
Technika: akvarel, datace: 1888
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 35,5 x 45 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč