Vodní hladina

nesignováno
Technika: olej na sololitu, datace: kolem r. 1950
Šířka: 16 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 13,5 x 19,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 12:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč