15. U mlýna
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 54 cm, rámování: 74 x 93 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 02.03.2020 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč