150. Romeo a Julie
Signováno a datováno vpravo dole, Věnováno Evě, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 29,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 22 x 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 22:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč