151. Zorané pole
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč