Chalupa u řeky

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 29,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 45 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč