152. Chalupa u řeky
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 29,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 45 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč