153. Květiny na stole
neurčený autor, olej na plátně fixováno na karton
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 46 cm, rámování: 53 x 61 cm
Konec dražby: 26.09.2017 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč