154. Kohout v botách
rozbité sklo, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera, materiál: na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 32 x 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč