154. Na okraji lesa
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 41 x 52 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč