155. Kytice ve váze
Signováno vpravo dole paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 65 x 53 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč