155. Zátoka
signováno dole nečitelně, zaskleno, paspartováno a rámováno
Šířka: 54,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 60,5 x 75,5 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 15.06.2021 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč