157. Jaro v parku Zlín
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 34,5 x 41
Konec dražby: 18.06.2019 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč