156. Město s mostem
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, materiál: na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč