159. Chalupy
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 49 cm, rámování: 73 x 85 cm
Konec dražby: 25.09.2018 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč