Krajina s břízkami

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50,5 x 60,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč