160. Na Rváčově u Hlinska
na reversu název a datace, plátno fixované na kartonu, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1939
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 26.11.2019 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč