160. Portrét ženy
signováno a datováno vpravo dole, krakeláž, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1858
Šířka: 35 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 53,5 x 43,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 10.02.2020 18:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč