Výhled na město

Signováno a datováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 40 cm, výška: 19 cm, rámování: pasparta 36 x 57 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč