159. Výhled na město
Signováno a datováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 40 cm, výška: 19 cm, rámování: pasparta 36 x 57 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč