Květiny

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1973
Šířka: 30 cm, výška: 43 cm, rámování: 62 x 48 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč