16. Letící pták - Asie
signováno vpravo dole, zaskleno, autorské razítko vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 34 cm, rámování: 38 x 22 cm
Konec dražby: 05.03.2019 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč