Pastorační krajina

nově rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 40,5 x 51 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč