16. Pohled od Belvederu
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 81 x 61 cm
Konec dražby: 03.05.2021 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč