Portrét

nesignováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 42,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 18:20

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč