Výhled do kroje

Rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 32 cm, rámování: 48 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč