160. Párové portréty
zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Stav: poškozeno
Konec dražby: 24.11.2021 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč