162. Vysoké Tatry
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 51 cm, rámování: 62 x 79 cm
Konec dražby: 25.11.2019 22:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč