162. Cesta k zátoce
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 88 cm, výška: 65 cm, rámování: 81 x 103 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč