165. Ukřižování Krista
neznámý autor
Technika: olej na překližce
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 40 x 51 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč