167. 2ks grafik
Česká Lípa: 27 x 42, s rámem: 44 x 57 cm
Karlův most: 32 x 39 cm, s rámem: 47 x 54 cm
Technika: mědirytina na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč