167. Slunce
signatura nenalezena, mírně zvlněný karton, zaskleno
Šířka: 79 cm, výška: 53 cm, rámování: 62 x 88
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 22:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč