169. Dáma ve stínu
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 33 cm, výška: 26 cm, rámování: pošk. 35 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč