1695. Orientální tržiště

ruční výšivky neurčeného autora, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 108 cm, rámování: 117 x 54 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 10.02.2020 22:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč