Abstrakce

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na kartonu, datace: 1970
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 56 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč