17. Dáma v modrých šatech
Signováno vpravo dole, rámováno ve zlaceném zdobeném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 65 cm, rámování: 85 x 74 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč