17. Fjord - XL Formát
Rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 119 cm, výška: 82 cm, rámování: 113 x 150 cm
Konec dražby: 04.01.2022 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč