17. Město - Velký formát
plátno špatně vypnuté na blindrám, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 115 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč