Muž s dýmkou

rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 15 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 24 x 19 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč