17. Piják na koni
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 40 cm
Konec dražby: 05.12.2017 18:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč