Piják na koni

Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 40 cm

Konec dražby: 05.12.2017 18:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč