17. Plachty na jezeře
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1961
Šířka: 63 cm, výška: 44 cm, rámování: 62 x 82 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč