17. portrét ženy z profilu
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.05.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč