portrét ženy z profilu

Fragment signatury vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.05.2022 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč