Strom

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 30 x 37,5 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč