17. V horách

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 82 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:08 SEČ

Zbývá: 5d 20h 38m 30s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč