17. Zasněžené vrby u vody

rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm, rámování: 47 x 58 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:10 SEČ

Zbývá: 13d 12h 50m 33s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč