Dáma na obzoru

Nečitelně signováno vpravo dole, číslováno 57/108, paspartování mírně poškozeno
Technika: suchá jehla
Šířka: 7,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 26 x 22 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč