Léto

Signováno a datováno vlevo dole, nerámováno
Technika: kresba, datace: 1922
Šířka: 39 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 08.11.2021 21:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč