171. Léto
Signováno a datováno vlevo dole, nerámováno
Technika: kresba, datace: 1922
Šířka: 39 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2021 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč